Kaina / Užimtumas

Pasirinkite norimą viešnagės Anykščiuose laiką

Užsakyta   Laisva

PATKPŠS
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Apartamentų kaina (nuoma): 

48 €/1 naktis; 90 €/2 naktys; 130 €/3 naktys, 160 €/4 naktys.
* 4 miegamos vietos
** į kaina įskaičiuota patalynė ir rankšluosčiai
*** ramybės laikas 22.00 val. – 7.00 val.

Išnuomojamas jaukus butas Anykščių centre, J. Biliūno gatvėje, 16. Pirmame aukšte esantis butas idealiai tinka šeimoms ar vaikams, poroms, taip pat pavieniems keliautojams. Nuomojamas butas, nuoma, Anykščiai, nakvynė.
Kavinės ir pramogų vietos visai šalia; vasarą galima aplankyti muzikos festivalį Devil Stone. Butas pilnai renovuotas 2017 metais. Bute galima naudotis belaidžio interneto prieigos tašku ir kabeline televizija (84 skaitmeniniai kanalai). Automobilį galite nemokamai pasistatyti pro langą matomoje aikštelėje.

svetainė

Buto nuoma Anykščiuose

Miegamasis

Virtuve svetaine TV
Buto nuoma Anykščiai, Biliūno 16, Nakvynė, gera kaina ir vieta

Žvaigždynai virš ežero #zvaigzdynaivirsezero – gėris ir grožis Jums, pasinėrimas į „Cosmos” Paukščių Taką Jus nustebins. pasivaikščiojimas medžių Lajų Taku visais metų laikais tiesiog būtinas ir privalomas besiklausant paukščių tratėjimo ar dairantis į medžių lapų spalvas. Nuoma, nusileidimas vasaros rogučių trasa žiemą ir rudenį, pavasarį ar vasarą bei slidinėjimas ant Kalitos kalno, jei sniego yra. Jodinėjimas žirgais po Anykščių apylinkes ir adrenalinas kartingų trasoje lenktyniaujant vienam su kitu ar visai komandai. Legendinis Puntuko akmuo primins skrydžius per Atlantą bei 10 litų istorija, Puntuko brolis šalia Anykščių. Romantiška A. Baranausko trobelė, įstabiai pasidabinusi žiemą ir žvengiantis Arklio muziejus su arkliais ir kalviais, pramogomis, šviežios duonos kvapu, maistu ir vyno degustavimu pas Laimą. Pasižvalgymas po Anykščius nuo apžvalgos aikštelės viename šv. Mato bažnyčios bokštų ir plevenančios Angelų muziejaus būtybės. Klaidžiojimas labirintuose (pasiimkite žemėlapį, vandens ir maisto) ir dažasvydžio mūšiai. Galvą ir visą pasaulį apvers Namukas. Įspūdingą siauruko muziejų privalote aplankyti su Raimondo pasakojimais. Lėtasis pasivažinėjimas, galite išlipti uogų pasirankioti ir vėl įlipti, siauruku Anykščiai – Rubikiai ir grožėjimasis vaizdais palei Žiežumbrio ąžuolą. Jei būsite geri, tai plėšikai gali ir paskutines kelnes numauti. Burbiškio dvaro paslaptingi rūmai ir karstymasis medžiais Dainuvos nuotykių slėnyje. Vandens pramogų ir pirčių kompleksas Anykščių baseine „Bangenis”. Skrydis parašiutu virš Nevėžos ežero ir čiuožimas vandens slidėmis. Šaudymas į lėkšteles šalia Anykščių. Baltų arbatos, gilių bei pienių šaknų kavos apeigos. Vyno kelias, Velnio Akmuo vasaros viduryje ir Purpurinis vakaras pabaigoje rugpjūčio… Vyno ežeras vasaros savaitgaliais Rubikiuose pramoginiame laive su Gintaru. Vyno degustavimas įvairiu oru pavasarį, vasarą ir rudenį Žuvienės pašiūrėje, edukacinė žuvienės virimo programa, kepami ant žarijų kepsniai… Vaizdo įrašas daugiau pasako nei žodžiai. Atvykite – nustebinsime. O dar Ekotakai Anykščiai…Argi viską suminėsi ?

Visos teisės saugomos © nakvyneanyksciai.lt